17 ledna, 2022

Škola bruslení

Nově rozšiřujeme velmi oblíbenou školičku bruslení. Kromě lekcí pro nejmenší Vás čeká školička pro pokročilé i nově kurzy pro dospělé!

Děti

Děti / 3-4 roky

Čtvrtek 09:00 - 11:00

Děti / 5-6 let

Čtvrtek 11:00 - 12:00

Děti / pokročilé

Čtvrtek 12:00 - 13:00

Nová lekce pro pokročilé je určena pro děti, které se již pravidelně účastnili předchozích lekcí nebo už mají nějaké zkušenosti na ledu. Kurz je určený pro děti do maximálně 12 let. 

V rámci všech kurzů se děti naučí od úplných základů až po jednoduché prvky na bruslích. Pro úplné začátečníky doporučujeme vždy doprovod rodičů.

Rezervace na lekce proběhnou na našem rezervačním systému na adrese: https://kluzistepraha.cz/rezervace/

Dospělí 

Mládež a dospělí

Středa 18:00 - 20:00

Na lekce pro dospělé může dorazit úplně každý, neřešíme úrovně vašeho bruslení. Náš lektor vždy přizpůsobí kurz účastníkům.

Rezervace na lekce proběhnou na našem rezervačním systému na adrese: https://kluzistepraha.cz/rezervace/

Návod pro rezervaci

V našem rezervačním systému je nejdříve třeba zvolit kluziště (Metropole na ledě) - následně vybrané datum, kdy probíhá školička.

Následně je potřeba vybrat službu školičky, kde zároveň vidíte i kapacitu konkrétní lekce a její obsazenost.

Po vybrání je nutné vyplnit formulář. Kromě jména a příjmení poprosíme i telefon a email, abychom Vás mohli kontaktovat v případě nutnosti.

Zároveň poprosíme o vyplnění Vašeho čísla věrnostního programu. Pokud nejste jeho členem, tak se můžete zaregistrovat na https://www.metropole.cz/registration

Po odeslání rezerervace Vám přijde potvrzení na e-mail. Pokud se na lekci nemůžete dostavit, prosíme zrušte svůj rezervovaný termín opět e-mailem.

A to je vše! Budeme se těšit na vaši návštěvu!

envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram